Menu

Kinderpresentator

kinderpresentator Pieter Zoekt u een komische en betrokken presentator voor uw programma of festival? Dan bent u bij Ballonnenman Pieter aan het goede adres. Met zijn ruime ervaring op het gebied van entertainment is hij zeer geschikt om als kinderpresentator op te treden tijdens uw evenement.

Wij verdiepen ons graag in uw programma en helpen uw gelegenheid tot een succes te maken!

Daarnaast zorgen wij graag voor komische acts voor jong en oud tussen de programma onderdelen door. Niet alleen zeer geschikt om (voor kinderen) saaie programma’s voor kinderen interessant te maken, maar ook om er zeker van te zijn dat de dynamiek in het programma op het juiste nivo blijft.

presentator voor kinderen

 

Presentator voor kinderen

kinderpresentator PieterNaast het spelen van leuke voorstellingen voor kinderen treedt Pieter van Engen graag op als kinderpresentator van uw evenement. Zijn repertoire omvat tal van leuke korte acts als kindergoochelaar en ballonnenclown die de onderdelen van uw programma met verve naadloos aan elkaar lassen.

Zo bent u er van verzekerd dat uw programma niet in duigen valt. Moet er omgebouwd worden of gechangeerd, geen probleem! Met een presentator voor kinderen wordt de aandacht van het publiek continu vastgehouden en blijft uw programma recht overeind staan.

Entertainment voor iedereen

Pieter brengt u graag een frisse mix van goochelen, ballonvouwen, jongleren of een stukje theater. Zelfs een echte zweef-illusie a la Hans Klok behoort tot zijn repertoire.

Zowel het presenteren van uw programma of evenement, prijsuitreikingen, en het begeleiden van optredens van kinderen zijn aan presentator Pieter besteed.

Informeer gerust naar de mogelijkheden, Pieter is zo flexibel als een ballonnetje en brainstormt graag met u over uw evenement.

kinderpresentator Pieter rubiks cubes




Wat zeggen anderen?

Wendy van Zon, RKBS de Bras Den Haag

Wat heb je een leuke show neer gezet voor onze kleuters. Zowel de kinderen als docenten geven aan dat het heel leuk was. Interactief, grappig en origineel.

We zijn echt heel erg tevreden en zouden je zeker aan andere scholen aanraden!!

Lieke van Lexmond, Wassenaar

Pieter, dank voor je geweldige optreden!!! Het was een groot succes!

Pegie Pauwels, Antwerpen

Iedereen was heel tevreden. De kinderen vonden het heel leuk en ook de volwassenen waren heel enthousiast. Je hebt voor iedereen iets moois gemaakt. Ik ben blij dat ik voor 2 uur gekozen heb want als het leuk is dan gaat de tijd snel voorbij. Super bedankt nog eens! Ik zou u zeker aanbevelen. Voor mij zeker 5 sterren waard!

Sem, 5 jaar

Jij was op mijn feest en dat was heel erg leuk. Ik kreeg heel veel ballonnen en ook een hele grote dinosaurus! Als ik weer jarig ben kom je dan weer?

Roy Verhoeven, Eindhoven

Op het verjaardagsfeestje van mij en mijn zoontje de ballonnenman gevraagd te komen. Een soort pop-up art waarbij alle kinderen tevreden naar huis gingen met een mooie balloncreatie. De ballonenman droeg bij aan een ontspannen sfeer voor zowel de ouders als de kinderen.

Emma, 8 jaar

Ik heb nog nooit zulke mooie ballonfiguren gezien!

Sonja Klerks-v. Aalst, Restaurant & Partycentrum Remise, Drunen

Ik heb Pieter via internet gevonden. Het contact voelde gelijk goed. Gelijk een reactie en meedenken over de invulling van de voorstelling. We hebben veel positieve reactie van zowel jonge als oudere kinderen ontvangen. Als we weer een kindershow nodig hebben, dan komen we zeker terug.

Niels, 11 jaar

Het was een hele leuke show met mooie trucs en hij was erg grappig. Ik geef de show 4 1/2 ster.

Stijn 7 jaar

Ik ben altijd bang geweest voor clowns, daarom wilde ik eigenlijk niet naar deze show. Maar toen ik Meneer Pieter zag durfde ik wel. Het was erg leuk. De truc met het boek en het vuur vond ik het leukste. Ik  geef de show 5 sterren.

Onder andere deze opdrachtgevers gingen u voor:

Contact met Ballonnenman via WhatsApp